Naše služby

Tvorba a optimalizace webových stránek

Tvorba a optimalizace webových stránek

Pro vaši společnost, firmu, podnikání nebo osobní prezentaci umíme vytvořit webovou prezentaci, která vám padne. Informujte prostřednictvím webu o svých službách a přiveďte své firmě nové zákazníky.

V rámci jednoduchosti implementace a následné správy využíváme zejména platformu WordPress a dostupná rozšíření. Složitější projekty na klíč řešíme za použití technologií PHP (Nette framework) a MySQL.

Více o službě
Vývoj aplikací na klíč

Vývoj aplikací na klíč

Nejen webové prezentace, ale také aplikace pro interní použití, například firemní intranet, umíme postavit přesně dle vašich představ a zadání, které si společně dohodneme.

Poradíme si i s desktopovými aplikacemi pro operační systémy Windows, Linux i MacOS a mobilními aplikacemi pro platformy Android a iOS.

Více o službě
Návrh, instalace a údržba infrastruktury

Návrh, instalace a údržba infrastruktury

Nezáleží, zda řešíte servery a síťové prvky pro novou kancelář nebo potřebujete údržbu a správu vaší již existující infrastruktury. Máme zkušenosti s routery, switchi, instalací kabeláže i zajištěním kompletní administrace.

Servery stavíme na hardwaru HPE, Dell a IBM, umíme virtualizační technologie VMware a Hyper-V. Při preferenci nižšího výkonu pak umíme zajistit běh virtuálních serverů v cloudu (FORPSI, Azure, AWS a jiné).

Konzultace, poradenství

Konzultace, poradenství

Obraťte se na nás i v případě běžných IT problémů a dotazů. Zabíráme široké spektrum IT oblastí a máme vysokou úspěšnost řešení nestandardních situací.

Můžete s námi prodiskutovat jakýkoli nápad, poradíme vám s možnostmi řešení, nasměrujeme vás správnou cestou nebo se rovnou dohodneme na společné cestě úspěšnou implementací.

Servisní podpora

Servisní podpora

Ať jste firma, která hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci nebo uživatel požadující jednorázovou pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme krátkou dobu reakce na dotazy a požadavky, rychlé a efektivní řešení potíží a současně důraz na detail a prevenci častých a opakovaných problémů.

Přijedeme k vám a problém vyřešíme na místě. Současně umíme vzdálenou podporu, která je v mnoha případech rychlejší a efektivnější - více informací níže.

Více o službě
Vzdálená IT podpora

Vzdálená IT podpora

Naši specialisté umí s Vašim problémem či požadavkem pomoci, i když zrovna nesedí ve Vaší kanceláři.

Vzdálená podpora je velmi oblíbená, neboť prostřednictvím speciálního programu je možné, aby se k Vám nebo Vašim uživatelům náš technik připojil vzdáleně. Odpadá tak cesta k Vám a doba řešení se výrazně zkrátí.

Ke vzdálenému připojení využíváme technologii AnyViewer.

Více o službě
Zaujaly vás naše služby?
© 2022 – 2024 OvaIT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.